%PM, %24 %734 %2014 %16:%Kwi

XIII Turniej Piłki Halowej dla policjantów Garnizonu Toruńskiego

W dniu 27 marca 2014r. w Sali sportowej Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu odbył się XIII Turniej Piłki Halowej dla policjantów Garnizonu Toruńskiego o puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KMP w Toruniu. Turniej zorganizowano przy wydatnej pomocy Zarządu Głównego MKM RP w Toruniu. Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów reprezentujących jednostki Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Turniej wygrała drużyna Komisariatu Policji Toruń Śródmieście pokonując w finale ekipę z Komisariatu Policji w Lubiczu w stosunku 3 : 1. III miejsce zajęła drużyna Wydziału Ruchu Drogowego która w sportowej rywalizacji pokonała Komisariat Policji Toruń Rubinkowo w stosunku 5 : 4. Najlepszym zawodnikiem uznano kol. Krzysztofa Kowalikowskiego, a najlepszym bramkarzem został kol. Łukasz Zieliński obaj z KP Toruń Śródmieście.

Po zakończeniu XIII Turnieju w Halowej Piłce Nożnej doszło do spotkania najlepszej drużyny zawodów z reprezentacją Regionu MKM RP w Chełmnie. Po bardzo ciekawym meczu zwyciężył Region MKM RP Chełmno w stosunku 8 : 5 zdobywając piękny puchar ufundowany przez Prezydenta Andrzeja Woźniaka.
Na zawodach obecny był Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. mgr Antoni Stramek.
Organizatorzy składają szczególne podziękowania na ręce Prezydenta MKM RP Andrzeja Woźniaka i Komendanta Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu płk Aureliusza Chyleńskiego.