Turystyka Motorowa

KONTAKT:

Przewodniczący
Komisji Turystyki Motorowej i Rekreacji 
Jarosław Kuncman
tel. 501 666 858
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KOMISJA  TURYSTYKI  MOTOROWEJ I REKREACJI 
ZARZĄDU  GŁÓWNEGO MUNDUROWEGO  KLUBU  MOTOROWEGO RZECZYPOSPOLITEJ  POLSKIEJ

 Informuje:

W dniu 19.03.2011 w siedzibie Zarządu Okręgowego PZMot. w Bydgoszczy przy ul.Fordońskiej 116 (kartodrom) o godz.10.00 odbędzie się kurs Organizatorów Turystyki Motorowej.
Jest to kurs obejmujący zagadnieniem podstawy organizacji imprez turystycznych, sposobów i umiejętności czytania kart drogowych (itinererów), zasad, przepisów i regulaminów niezbędnych do wzięcia udziału w  imprezach począwszy od Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu  na Pucharze Polski  kończąc.

Wszystkich chętnych członków MKM RP zapraszamy do wzięcia udziału.

Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela Komisja Turystyki Motorowej i Rekreacji -  kol. Jarosław Kuncman tel. 501666858 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Istnieje możliwość ubiegania się o Legitymację Organizatora Sportu Motorowego Stopnia Okręgowego (wymagane zdjęcie legit. + 40.00 zł opłat).

Termin składania zgłoszeń  upływa z dn.10.03 2011.

Przewodniczący
Komisji Turystyki Motorowej i Rekreacji 
Jarosław Kuncman